Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyElektrická koloběžka Xiaomi Scooter 2 jde do prodeje. Jaká je cena?

Elektrická koloběžka Xiaomi Scooter 2 jde do prodeje. Jaká je cena?

Krátce po slavnostním otevření prvního Concept Space v České republice, který představuje produkty značky Xiaomi, jde do prodeje elektrokoloběžka Scooter 2. S dojezdem až třicet kilometrů se jedná o běžně použitelný městský dopravní prostředek. K dostání bude v e-shopu Xiaomimobile.cz od 10. dubna.

Český e-shop Xiaomimobile.cz posílá do prodeje další z řady produktů společnosti Xiaomi. Tentokrát to však není mobilní telefon, kterými je čínská značka v České republice nejvíce známá. Jedná se o elektrokoloběžku Xiaomi Scooter 2. Dojezd až 30 kilometrů, maximální rychlost 25 km/h a nosnost 100 kg dělá z Xiaomi Scooter 2 praktické městské vozítko, které můžete navíc díky skládací konstrukci a hmotnosti 12,5 kg vzít všude s sebou. K dostání bude v černé a bílé variantě za 13 999 Kč.

Koloběžka má baterii s kapacitou 280 Wh, která se z elektrické sítě plně dobije za pět hodin. Je tak možné jí pohodlně dobít v práci, nebo ve škole. Vpředu i vzadu je vybavena LED osvětlením, které umožňuje bezpečné používání i v městském provozu. Ke sledování provozních údajů jako ujetá a dojezdová vzdálenost, stav nabití baterie, nebo průměrná rychlost, je možné koloběžku připojit k aplikaci Mi Home v mobilním telefonu.

Xiaomi Scooter 2:

rozměry a hmotnost: 1080 × 430 × 1140 mm, 12,5 kg
nosnost: 100 kg
rozměr kol: 8,5”
baterie: 280 Wh, dojezd cca 30 km, doba nabíjení 5 hodin
maximální rychlost: 25 km/h
výbava: led osvětlení přední a zdaní, stojánek, konektivita s aplikaci Mi Home (ujetá a dojezdová vzdálenost, stav nabití baterie, průměrná rychlost atd.)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře