Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyElegantní véčko se čtyřjádrovým procesorem a dvěma displeji. Nový Samsung W789 Hennessy

Elegantní véčko se čtyřjádrovým procesorem a dvěma displeji. Nový Samsung W789 Hennessy

Samsung po delší době představil rozevírací model, který nabízí bohatou výbavu, díky čemuž by mohl vyhovět i náročnějším uživatelům. Smartphonu W789 (Hennessy) nechybí dva barevné displeje s rozlišením HVGA. Ve výbavě korejského véčka najdeme i čtyřjádrový procesor a Android Jelly Bean.

Oba displeje nového telefonu mají úhlopříčku 3,3 palce a rozlišení 320 × 480 obrazových bodů. Pod kapotou se ukrývá dostatečně výkonný procesor s čtveřicí jader na taktu 1,2 GHz.

K fotografovaní slouží fotoaparát s rozlišením pět megapixelů. Druhý fotoaparát pro videohovory chybí.

Véčko používá baterii s kapacitou 2000 mAh a pojme dvě karty standardu SIM. Zajištěna je pak bezproblémová funkčnost telefonu v pásmech GSMA a CDMA.

Vestavěnou paměť se zatím neupřesněnou kapacitou bude možné zvětšit pomocí paměťových karet microSD.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/ W789 /“/]

Zdroj: AndroidCentral

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. No že to vypadá příšerně pominu ale ta cena je fakt uhozená. Dřív jsem říkával: zlatej Samsung, kvalitní zařízení za rozumnou cenu ale dnes? Stejní nenažranci jako „užrané jabko“. Kde berou tu drzost chtít za tenhle krám s podprůměrným výkonem, displejem s rozlišením 320×480 a příšernou klávesnicí podobnou jako na dětských mobilech z hračkářství 16 000 Kč? Bláázni

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře