Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyEldar Murtazin: Microsoft dá Samsungu miliardu dolarů, pokud začne vyrábět telefony s...

Eldar Murtazin: Microsoft dá Samsungu miliardu dolarů, pokud začne vyrábět telefony s Windows Phone

Výrobce pravidelně rozpaluje do běla, u fanoušků smartphonů si získal ale velký respekt. Řeč je o ruském novináři serveru mobile-review.com Eldaru Murtazinovi, který je znám jako zdroj zajímavých úniků ze světa mobilního byznysu.

Podle jednoho z posledních tweetů známého analytika a novináře Microsoft údajně nabídl Samsungu miliardu dolarů, v přepočtu zhruba 20 miliard korun, za to, když začne ve větším množství vyrábět chytré mobily s Windows Phone 8.

Murtazin doslova napsal: „Další „dobré“ zprávy od Microsoftu – společnost jedná se Samsungem a nabízí mu miliardu dolarů jako podporu, pokud výrobce začne produkovat zařízení s Windows Phone“.

Microsoft sice odkoupil mobilní divizi Nokie, k dalšímu růstu své mobilní platformy, kterou charakterizují interaktivní dlaždice, ale potřebuje také další výrobce.

Ideální by pro něj bylo, kdyby se mu k větší aktivitě podařilo přimět toho největšího, tedy Samsung.

inZdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře