Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyDvousimkový phablet GOOCLEVER Quantum 600 běží na Androidu 4.4 KitKat

Dvousimkový phablet GOOCLEVER Quantum 600 běží na Androidu 4.4 KitKat

Nový phablet Quantum 600 se vyznačuje možností používat dvě SIM karty, velkým displejem a operačním systémem Android 4.4 KitKat. Radost udělá uživatelům i cenovka.

„Možnost využívat dvě SIM karty v jednom zařízení je velmi důležitá pro uživatele, kteří chtějí spojit a sladit nabídky různých operátorů (například mít jednu kartu pro telefonování a textové zprávy a druhou pro datové služby a internet) nebo pro ty, kteří potřebují používat jak soukromá tak pracovní čísla a nechtějí nosit s sebou dvě zařízení. Díky společnému adresáři – kontakty, data a aplikace z obou karet jsou na jednom místě – má uživatel v ruce jen jedno zařízení. Je také třeba zdůraznit, že pokud se uživatel ocitne poblíž hotspotu, zařízení snadno nastaví WiFi připojení,“ říká Ewelina Pączkowská, marketingová manažerka společnosti GOCLEVER.

Jakkoli to, co tvrdí zástupce firmy, zní hezky, specifikace Quantumu 600 je průměrná. Phablet je vybaven šestipalcovým displejem s rozlišením 1280 × 720 pixelů, dále je tu také čtyřjádrový procesor (1,2 GHz) od Broadcomu, grafika od stejného výrobce a 1 GB RAM.

Přerostlý smartphone má 4GB vnitřní úložiště (s možností rozšíření pomocí microSD karty), Bluetooth, již dříve zmíněné sloty pro dvě SIM karty a WiFi. Samozřejmostí je GPS modul s navigací a mapou Česka, Polska a Slovenska a port microUSB 2.0 OTG. Součástí přístroje jsou i dva fotoaparáty (na přední straně 2Mpx, na zadní 8Mpx), FM modul a akumulátor s kapacitou 2800 mAh.

Doporučená koncová cena novinky GOOCLEVER Quantum 600 pro český trh je 4 549 Kč s DPH.

phablett

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře