Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyDvoudisplejový YotaPhone zlevňuje. Nově má cenovku 9 290 Kč

Dvoudisplejový YotaPhone zlevňuje. Nově má cenovku 9 290 Kč

Unikátní smartphone YotaPhone, který na čelní straně kombinuje klasický LCD displej s displejem z elektronického papíru (EPD) na straně zadní, vstupuje do podzimní sezóny s novou atraktivní cenou 9 290 Kč.

Od svého uvedení na českém trhu v květnu letošního roku si YotaPhone získal řadu fanoušků zejména z řad milovníků elektronických knih. Ti se rozhodli zkonsolidovat svá elektronická zařízení a zvolili tak telefon, který jim slouží zároveň jako čtečka elektronických knih.

Využití druhého displeje z elektronického papíru je ovšem mnohem širší a v praxi nabízí v kombinaci s řadou aplikací daleko více možností. Díky extrémně nízké spotřebě totiž zajistí YotaPhone možnost mít neustále zapnutý displej a přístup ke všem informacím na něm jako jsou maily, zprávy nebo informace z RSS kanálů. Takto dokáže YotaPhone na jediné nabití vydržet až 10krát déle než běžné smartphony.

Telefon YotaPhone za novou atraktivní cenu je dostupný v černé a bílé barvě v prodejnách MobilPohotovost.cz, Alza.cz, SWS.cz a Electroworld.cz.

image01

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře