Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyDurex představil mobilní aplikaci, která zlepšuje sexuální život

Durex představil mobilní aplikaci, která zlepšuje sexuální život

Značka Durex dnes odhalila poslední kapitolu své kampaně „Durex Connect“ a představila aplikaci pro smartphony, která pomůže lidem ve sbližování. Konec konců Hodina Země se blíží.

Před třemi týdny se značce Durex podařilo mystifikovat lidi po celém světě dráždivou zprávou o technologickém průlomu, který by mohl znamenat revoluci v našich sexuálních životech. Virální video, jež zhlédlo přes 40 milionů lidí, ukazuje páry posedlé technologiemi a jejich reakci na odhalení, že onen ložnicový zázrak je prostě jen tlačítko „vypnout“.

Nyní firma představila aplikaci, která nabízí jednoduché řešení: synchronizuje naše telefony, aby spolu spaly a nechaly nás udělat totéž.

Aplikaci ,Durex Connect‘ si můžete zdarma stáhnout pro platformu Android a brzy také pro iOS. Jde o uživatelsky přívětivý způsob synchronizace vašeho telefonu s partnerovým, aby se ani jeden z vás nemohl vykroutit ze slibu jednoznačně netechnologického sblížení.

V předem domluvenou dobu nebo po spontánní dohodě aplikace jednoduše vypne displeje vašich telefonů, čímž mobily de facto uspí a odstraní tak všechny rušivé elementy.

[appbox googleplay com.durex.reconnect]

3 1 2

Zdroj:Durex

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře