Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůNovinkyDufl: Služba, která vám zabalí kufry a pošle je na místo určení...

Dufl: Služba, která vám zabalí kufry a pošle je na místo určení bez vaší pomoci

Chystáte se na Silvestra na pár dní pryč a nechce se vám balit? Tak se přihlaste ke službě Dufl a nechte jí, ať to všechno zařídí.

Dufl pracuje velmi jednoduše. Poté co se ke službě přihlásíte, dodáte ji své oblečení a další věci, které byste si potenciálně na cesty někdy mohli chtít přibalit. Jakmile se pak budete chystat do zahraničí, službě Dufl dáte skrze aplikaci vědět, které věci chcete přibalit a do jakého letu je dát odbavit. Služba se již postará o všechno potřebné – tedy jak o zabalení věcí, tak i o odeslání na letišti, nemluvě o vyřizování nepříjemností v případě, že se vám zavazadlo během cesty ztratí.

Měsíční poplatek uložení vašich věcí ve skladech Dufl činí 10 dolarů (cca 240 korun). Zabalení a odeslání jednoho zavazadla, která na vás bez práce bude čekat v hotelovém pokoji v místě určení, vás vyjde na dalších 100 dolarů (cca 2400 korun). To není zrovna málo, nicméně dovedeme si představit, že svou cílovou skupinu si Dufl najde a to především mezi byznysmeny.

Jak se vám Dufl líbí?

1405_dufl

Zdroj: TechCrunch

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře