Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyDruhá sezóna adventury The Walking Dead odstartovala na Androidu, první díl je...

Druhá sezóna adventury The Walking Dead odstartovala na Androidu, první díl je opět zdarma

Hora nemrtvých za vámi, spousta vypjatých rozhodnutí před vámi. Zhruba takto by se dala charakterizovat druhá sezóna populární adventury The Walking Dead. Od předchozích dílů ji pak dělí především brutalita a naléhavost, s kterou na hráče dokáže uhodit. Zkrátka a dobře, pokud jste hráli předchozí díly a myslíte si, že tahle hra vás už s ničím nepřekvapí, jste docela na omylu. To co jste se známými hrdiny zažily v předešlé části byl jenom slabý odvar.

Pokud jste The Walking Dead naopak nehráli, pojďme si hru trošku představit. Jedná se o adventuru zasazenou do postapokalyptického světa, v němž kvůli zombie nákaze popadalo veškeré uspořádání společnosti. Pro The Walking Dead jsou přitom typické jednoduché herní principy a důraz na filmový zážitek, díky čemuž si hru dokáží užít casual hráči i ostřílení harcovníci. Tím by však mělo naše seznamování s hrou skončit, neboť čím méně o ní budete vědět, tím lépe si ji následně užijete.

Adventura The Walking Dead je rozdělena na sezóny po několika dílech. Úvodní sezóna odstartovala prvním dílem zdarma a stejné je to i se sezónou druhou. Ta se z iOS právě přesouvá i na platformu Android.

[appbox googleplay com.telltalegames.walkingdead200]

[appbox appstore 741183306]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře