Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkydoubleTwist Alarm Clock, inteligentní budík za necelých 20 Kč

doubleTwist Alarm Clock, inteligentní budík za necelých 20 Kč

Vývojářské studio doubleTwist v noci na dnešek zpřístupnilo ke stažení aktualizaci svého známého hudebního přehrávače a uvedlo novou aplikaci s názvem doubleTwist Alarm Clock, která přináší inteligentní noční hodiny a budík v jednom.

Nejprve si ale řekněme, co přináší aktualizace přehrávače doubleTwist Player. Jsou to v podstatě pouze dvě věci. Za prvé, vylepšení podpory Google Music, a za druhé opravu drobných chybek.

Mnohem zajímavější je tak nová aplikace doubleTwist Alarm Clock, resp. tento inteligentní budík, který se postará o to, aby se vám ráno příjemně vstávalo.

Jeho hlavním kladem je nastavitelné postupné zesilování hlasitosti, takže vás telefon nevzbudí způsobem podobným požárnímu poplachu, ale uchu lahodícím tónem či hudbou, který si sám zvolíte. Samozřejmostí je také možnost definovat si více budíků, opakujících se v zadané dny týdne.

Autoři avizují, že prvních deset tisíc uživatelů si může aplikaci stáhnout za pouhých 18 korun. Poté ji budou nabízet dráž.

doubleTwist Alarm Clock: odkaz pro stažení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře