Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyDotEmu vydalo klasickou adventuru I Have No Mouth and I Must Scream...

DotEmu vydalo klasickou adventuru I Have No Mouth and I Must Scream na Android a iOS

Mistr v tvorbě mobilních remasterovaných verzí klasických her přináší na Android a iOS další skvělý kousek. Tentokrát se mobilní předělávky dočkala skvělá adventura – I Have No Mouth and I Must Scream.

Hra je založená na krátké povídce od Harlana Ellisona a zavádí vás do postapokalyptického světa zničeného superpočítačem jménem AM. Ve hře vystupujete jakožto jeden z pěti přeživších a vaším úkolem je pomoci různým postavám v jejich cestě za záchranou. Přitom se samozřejmě budete potýkat se sadistickou umělou inteligencí, počítačem AM, který stejně jako ostatní lidi nenávidí i vás.

Základem I Have No Mouth and I Must Scream je přitom klasické adventuření ve smyslu rozhovorů, sbírání předmětů a v tomto konkrétním případě i řešení extra záludných logických puzzlů.

Mobilní verze hry používá trošku jiné grafické filtry a přichází i s novými zvuky. Jak je u DotEmu dobrým zvykem, na řadu přišlo i optimalizované dotekové ovládání.

Hru si můžete koupit pro tablety a mobily s Androidem a iOS a to za cenu 3,99 € (asi 130 korun).

[appbox googleplay com.dotemu.ihnmaims]

[appbox appstore 1042314648]

lifeline-free-no-mouth

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře