Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyDot 2 Dot přináší oblíbené spojovačky z papíru do mobilů

Dot 2 Dot přináší oblíbené spojovačky z papíru do mobilů

Aplikace je dostupná zdarma pro systémy iOS a Android, přičemž za dva měsíce od vydání již zaznamenala dva miliony stažení. Průměrný strávený čas na aktivního uživatele je 30 minut denně, uvádí vývojáři.

Průběh hry je v zásadě podobný tradičním hlavolamům, kdy s dalšími spojovačkami roste obtížnost. Motivy jsou komplikovanější, u těch nejtěžších je třeba spojit i tisíce bodů k vytvoření obrazce. Dot 2 Dot je možné hrát zdarma, placené jsou nápovědy a některá speciální témata. Tato témata jsou součástí prémiového účtu, který je možné si pořídit za 209 korun měsíčně, respektive za 104 korun při ročním předplatném.

V případě nápověd jsou dostupné balíčky od 3 do 100 nápověd v cenovém rozpětí 29 až 449 korun. Většina současných příjmů z aplikace plyne především z nákupu nápověd, STRV ovšem očekává nárůst zájmu o účet Premium s rostoucím počtem prémiového obsahu, na kterém nyní pracuje s řadou ilustrátorů.

Společně s Dot 2 Dot vypustil vývojáři do světa také aplikaci ColourMe. „S aplikací ColourMe jsme neobjevili Ameriku, v zásadě se jedná o omalovánky v mobilním telefonu, které v mobilních aplikacích představují obrovský trend. Způsob fungování aplikace je velmi podobný Dot 2 Dot. ColourMe si od září stáhlo přes tři a půl milionu uživatelů,“ doplnil Šťáva.

[appbox appstore id1227734600]

[appbox googleplay com.two.bros.games.dot.to.dot]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře