Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyDostane vaše zařízení Samsung aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Napoví přehled!

Dostane vaše zařízení Samsung aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Napoví přehled!

Souběžně se zahájením distribuce nejnovější verze Androidu pro Galaxy S3 korejská společnost zveřejnila také seznam, na který čekal jistě nejeden uživatel. V něm jsou totiž uvedené další smartphony a tablety, které mají aktualizaci přislíbenou.

Majitelé smartphonů Nexus S, Galaxy Nexus a Galaxy S III (jeho verze je ale na rozdíl od referenčních kousků doplněná o uživatelské rozhraní TouchWiz) již tedy mohou nový android používat. Na Jelly Bean se dále mohou těšit majitelé Galaxy S 2, Galaxy Note, Galaxy S Advance, Galaxy Chat, Galaxy Ace 2, Galaxy Beam, Galaxy Ace Plus, Galaxy Mini 2 a Galaxy S Duos.

Následovat by je pak měly tablety Galaxy Tab 2 7.0, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy Tab 2 10.1 a Galaxy Note 10.1. Žádný termín, kdy by majitelé vyjmenovaných modelů, mohli příchod aktualizace očekávat, ale nepadl.

zp8497586rq
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře