Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyDoro 3500 je bezpečnostní náramek s SOS tlačítkem

Doro 3500 je bezpečnostní náramek s SOS tlačítkem

Značka Doro, která je na tuzemském trhu známa jako výrobce mobilních telefonů, uvádí do prodeje elastický náramek s tenkým tlačítkem osobního alarmu. Doro 3500, jak se novinka jmenuje, by měla usnadnit majitelům smartphonů Doro a vybraných běžných telefonů aktivaci nouzového volání i v případě, že na samotný mobil nedosáhnou.

Náramek je dostupný v řadě atraktivních barevných kombinací. Po spárování se smartphonem Doro nebo kompatibilním telefonem díky němu může jeho nositel aktivovat alarm i tehdy, když na telefon nedosáhne (například při sprchování nebo když je mobil ve vedlejším pokoji). Náramek ihned podá zprávu uloženým kontaktům, že se jeho majitel nachází v nesnázích a potřebuje pomoc.

Doro 3500 se hodí nejen pro starší generaci, ale také pro lidi se sníženou pohyblivostí a podobbě, kteří se díky SOS tlačítku mohou cítit více v bezpečí.

V ČR se náramek prodává za doporučenou cenu 749 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Chtěla jsem se zeptat, kde se dá koupit bezpečnostní náramek Doro 3500 a jestli jde propojit s telefonem značky Honor nebo Samsung. . Děkuji za odpověď

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře