Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyDoprovodnou filmovou hru Terminator Genisys: Revolution si nyní můžete stáhnout z Google...

Doprovodnou filmovou hru Terminator Genisys: Revolution si nyní můžete stáhnout z Google Play

Doprovodná filmová hra Terminator Genisys: Revolution, která se stala vůbec první Androidí hrou s funkcí předregistrace, se právě dostala do obchodu Google Play Store. 

To znamená, že pokud jste se předregistrovali, Google vám poslal notifikaci o vydání hry a vy jste si ji mohli stáhnout téměř okamžitě po vydání. Vy ostatní, kteří jste funkci předregistrace nevyužili, si ji můžete stáhnout právě teď.

Hra Terminator Genisys: Revolution je předskokanem stejnojmenného filmu, který bude mít premiéru 1. července. Hra je free-to-play, to znamená, že si ji můžete stáhnout a hrát zdarma, uvnitř ní ovšem najdete mikrotransakce.

Co se týče samotné hratelnosti, jedná se o tzv. “ on the rail“ akční titul, takže hlavní hrdina ve hře automaticky běhá a vy pouze střílíte. K dispozici je spousta nepřátel, ale i zbraní, které si ještě dále upgradujete. Jelikož je hra free-to-play, nebudeme se dále rozepisovat, ale raději vám doporučujeme, ať si ji sami vyzkoušíte. Link na Google Play najdete níže.

nexus2cee_Terminator4

[appbox googleplay com.glu.t5]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře