Doporučeno pařanům: GameKlip propojí váš smartphone s ovladačem z PlayStationu 3


Doporučeno pařanům: GameKlip propojí váš smartphone s ovladačem z PlayStationu 3

Výkon mobilních zařízení je dnes srovnatelný se staršími notebooky a počítači, což si uvědomují nejen uživatelé, ale i výrobci periferií, kteří uvádějí na trh nejrůznější gamepady a další zařízení. Patří k nim i americká firma GameKlip, která uvedla do prodeje speciální držák, který umí propojit běžný herní ovladač DualShock 3 z konzole PlayStation 3 s vaším smartphonem.

GameKlip lze objednávat ve dvou verzích. Ta první, bez kabelů, vás přijde na 15 dolarů, což odpovídá zhruba 300 korunám. K propojení skrze rozhraní Bluetooth je nutné mít nainstalovanou aplikaci Sixaxis Controller, jež však vyžaduje mít odemknutý (rootnutý) telefon, což asi některé z vás od jejího nákupu odradí.

K druhé verzi jsou již přibalené kabely, a to konkrétně USB OTG a miniUSB kabel. Tuto sadu si můžete objednat za 23 dolarů (zhruba 480 korun).

GameKlip je zatím kompatibilní se Samsungem Galaxy S III a S II, phabletem Galaxy Note, referenčním Galaxy Nexusem a HTC One X. Objednat si jej můžete na oficiálních stránkách výrobce.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.