Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyDoodle ovocné hry 2016 právě začínají. Dostupné jsou pro Android i iOS

Doodle ovocné hry 2016 právě začínají. Dostupné jsou pro Android i iOS

Letošní léto bude ještě sladší. Dnešní den totiž značí zahájení Doodle ovocných her 2016. Po dobu následujících týdnů se skrze Google aplikaci pro Android a iOS budete moci vydat ke skromnému stánku s ovocem v Riu, kde si to o nejvyšší příčku v regálu rozdá sklizeň ze všech koutů světa.

Logo na domovské stránce Googlu budou až do neděle 21. srpna ovládat roztomilé postavičky inspirované ovocem. Ty se budou ucházet o medaile v různých disciplínách, které Google zpracoval do podoby jednoduchých her pro dotyková mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS. Doprovázet je budou vtipné animace nejen v logu, ale také na sociálních sítích. Více o hrách najdete na stránce g.co/fruit.

Už tento pátek si budete moci ověřit, jak dobře umí běhat jahody, a další disciplíny budou následovat. Samozřejmě nesmí chybět soutěžní element – svými výkony se snadno můžete pochlubit svým přátelům a vzájemně se přetahovat o nejlepší čas.

Doodle ovocné hry 2016 jsou dostupné pro všechna zařízení s operačními systémy Android a iOS, která mají nainstalovanou nejnovější verzi aplikace Google. Pak už stačí aplikaci otevřít, poklepat na tematický Doodle a zabojovat o nejlepší výsledek!

[appbox googleplay com.google.android.googlequicksearchbox]

[appbox appstore id284815942]

Zdroj: Google TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře