Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyDolphin Zero ochrání vaše soukromí na internetu dokonale

Dolphin Zero ochrání vaše soukromí na internetu dokonale

Webový prohlížeč Dolphin Zero vám zaručí, že se nikdo nedostane k historii vámi navštívených webů, heslům či načteným datům. Při každém zavření aplikace se všechny citlivé údaje odstraní.

Pokud si ať už z jakéhokoli důvodu potrpíte na ochranu osobních dat, nový browser si ihned zamilujete.

Dolphin Zero je sice plnohodnotný prohlížeč, nenabízí ale žádné pokročilé funkce, na které jste možná zvyklí a které byste asi očekávali.

Například otevřenou můžete vždy mít pouze jednu webovou stránku a chybí i možnost personalizace domovské stránky a také funkce, díky kterým prohlížeč můžete ovládat pomocí hlasu nebo gest.

Velkou výhodou však je, že při zavření browseru dojde pokaždé ke smazání dat z formulářů, historie prohlížení, hesel, cache, vstupních dat, uživatelské adresy, cookies a informací o poloze.

Podobnou funkcionalitu nabízejí některé internetové prohlížeče v tzv. inkognito režimu. Dolphin Zero vše ale přivedl k dokonalosti.

Nový webový prohlížeč si můžete do vašeho telefonu nebo tabletu s Androidem stáhnout zdarma.

[appbox googleplay com.dolphin.browser.zero]

Dolphin ZeroZdroj: MojAndroid

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře