Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyDobíjejte své telefony bezdrátově, radí Yenkee

Dobíjejte své telefony bezdrátově, radí Yenkee

Pohodlný bezdrátový život nás začíná pohlcovat. Výjimkou nejsou ani nabíječky, které si někteří uživatelé oblíbili natolik, že už by se k obyčejnému a drátovému nabíjení nevrátili. Značka Yenkee v těchto trendech nezůstává pozadu a svůj sortiment obohacuje rovnou dvěma kousky. K dispozici je designová kovová varianta a praktická s pogumovaným povrchem.

Obě dvě nabíječky jsou kompatibilní se všemi telefony vybavenými bezdrátovou technologií se standardem Qi. Proto je velmi důležité si před koupí produktu ověřit, zda i váš telefon tuto funkci má. Nabíječky mají na svém těle umístěnou decentní LED signalizaci, která informuje o stavu nabíjení. Pokud je na plochu položen kovový, nebo magnetický předmět, který nepodporuje bezdrátové nabíjení, nabíjecí podložka spustí výstražný signál a nabíjení se přeruší.

Bezdrátové nabíječky Yenkee jsou odlišné nejen svým zpracováním, ale i specifikacemi. Každá nabíječka má svůj osobitý design. Kancelářská podložka pro nabíjení YAC 5005 zaujme na první pohled jednoduchým vzhledem a na druhý svou praktičností. Na svém těle má protiskluzový povrch, který zabrání sklouznutí telefonu z podložky.

Přilnavé gumové body zabezpečí nabíječku pevně na svém místě. Model YAC 5010 naopak vyniká metalickým vzhledem a jednolitým kovovým rámečkem v barvě space grey. Výrobce se chlubí, že obě nabíječky dokáží nový iPhone nabít z nuly na sto procent za 2,5 hodiny. Velkým lákadlem má být také cena.

Pogumovaná verze bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 449 Kč a kovová varianta za 749 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře