Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyDo World of Tanks pro počítače dorazily polské tanky

Do World of Tanks pro počítače dorazily polské tanky

Populární free-to-play akce World of Tanks přichází s dalším zásadním rozšířením, největším od jarní verze 1.0. Pořadové číslo 1.1 přidává do hry v pořadí jedenáctý národ. Tím není nikdo jiný, než náš severní soused, Polsko. Současně s polským vývojovým stromem se ve hře objevuje i bojiště Studzianki, které si na vývojářích vyžádala polská hráčská komunita.

World of Tanks PC patří v Polsku mezi velmi populární hry a bylo tedy logické, že takový krok musel přijít. „Komunita hráčů je v této zemi velmi silná a loajální, takže naše nejnovější rozšíření je pro polské fanoušky určitou odměnou. Ve hře se tak neobjevují pouze polské tanky, ale také regionální aspekt,“ vysvětluje Max Chuvalov, publishingový ředitel World of Tanks. „Jsme nadšeni, že může vydat obě věci naráz. Hráči tak dostanou nejen tanky, ale také dlouho očekávanou mapu polského bojiště,“ dodává.

Vývojový strom nabídne rovných deset vozidel a k tomu navrch ještě dva prémiové tanky. Základní tanky tzv. low-tier jsou vybavené podobně jako stejná kategorie u jiných národů. Hráči tak dostanou k dispozici rychlost a dynamičnost spojenou s lehkým pancéřováním. Další tanky přinášejí různá vylepšení až k Tier X! Rozšíření 1.1 navíc nabídne ještě jeden pomyslný bonbónek. Ve World of Tanks se objevuje běloruský Minsk.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře