Do World of Tanks Blitz míří nový battle pass, těšte se na zajímavé spojení s Bandai Namco


Do World of Tanks Blitz míří nový battle pass, těšte se na zajímavé spojení s Bandai Namco

Operation Onslaught, zbrusu nový battle pass, který se skládá ze 40 různých etap, přichází na World of Tanks Blitz. Hráči v něm mají za úkol dokončit bitevní mise, aby získali známky a k tomu zároveň i skvělé odměny.

Tankisté si budou moci užít čtyři týdny zábavy, protože Battle Pass běží od 1. května do 29. května. Existují přitom dvě verze kampaně: Zdarma a Premium. Kampaň Free Battle Pass odměňuje hráče sbírkou položek ve hře, když jsou splněny určité milníky. Mezi tyto odměny patří: Dny prémiového účtu, Zlato, Kredity, Free XP, Avatary, Camos a certifikáty pro výzkum vozidel, které poskytují 25% XP slevu pro vozidla úrovně VIII, IX a X.

Se zlatým týdnem na obzoru připravují World of Tanks Blitz a Bandai Namco něco opravdu zvláštního. V rámci pokračující spolupráce se univerza Girls und Panzer a World of Tanks Blitz znovu spojují a do boje vstupují dvě zcela nová vozidla.

Tyto tanky, známé těm, kteří milují světově proslulé anime i hráče Blitz, jsou připraveni bojovat na bitevních polích napříč platformami. Exkluzivně pro World of Tanks Blitz jsou to Firefly Saunders SP a IS-2 Pravda SP.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.