Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyDo obchodů dorazila finální verze mlátičky Pagan Online

Do obchodů dorazila finální verze mlátičky Pagan Online

Pagan Online, akční RPG od Wargamingu a srbského studia Mad Head Games, dnes konečně oficiálně vychází. Brutální hack-and-slash akční hra dorazila do obchodů po sedmiměsíčním ladění v předběžném přístupu.

Pagan Online je možné zakoupit na Steamu nebo na Wargaming Store za částku 24,99 eur (645 Kč). Finální verze obsahuje novou příběhovou kampaň, nové hratelné postavy, zbraně, vylepšený vývojový strom a mnoho dalšího.

Novinky v Pagan Online:

– Dvě zbrusu nové hratelné postavy, Hector a Eldan, vstupují do hry s celou řadou novinek, jako jsou noví bosové, předměty, mapy a zóny. V každé části hry se v den vydání objevuje celá řada novinek!
– Kampaně na více než 60 hodin! Kampaň přichází s osmi akty zasazené do slovanské mytologie.
– Rozšířené možnosti ovládání – Pagan Online na základě ohlasů nyní podporuje ovládání myší (click to move) a ovládání pomocí gamepadu
– Vylepšený systém – došlo k přepracování a vybalancování lootu – předměty a recepty jsou více rozmanité. Současně došlo k vylepšení craftování
– Nový strom zkušeností – Nový „skilltree“ dává hráčům mnohem větší svobodu, jak chtějí naložit s vývojem svého hrdiny.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře