Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyDo Česka dorazila chytrá zásuvka PowerCube na dálkové ovládání

Do Česka dorazila chytrá zásuvka PowerCube na dálkové ovládání

Nizozemská značka PowerCube uvedla na český trh inteligentní zásuvku Remote, v jejímž balení najdeme také dálkové ovládání, které můžete umístit prakticky kamkoliv. Takže až budete mít například při vaření zašpiněné ruce od jídla, pohodlně jej na zemi sešlápnete nohou a rázem se rozsvítí celá místnost. Vhod přijde také tehdy, až se vám nebude chtít z vyhřáté postele jen kvůli tomu, abyste zhasli světlo.

Dálkový ovladač navíc neobsahuje žádné baterie. Po stisknutí tlačítka se vytvoří kinetická energie, která vyšle impuls do prodlužovací zásuvky. Nemusíte se tedy bát, že by vám zásuvka kvůli vybitým bateriím přestala fungovat v tu nejnevhodnější chvíli.

Díky krychlovému tvaru PowerCube nedochází k blokaci žádné ze zásuvek a pohodlně tak můžete využít všechny najednou. Výrobci dbali i na bezpečnosti, takže je přítomna dětská pojistka.

1

Na trhu je momentálně k dostání devět variant zásuvek. Každá kostka má originální vlastnosti a také svoji unikátní barvu. Systém PowerCube je navíc modulární. Vytvořit si tak můžete vlastní zásuvkové sestavy, abyste dostali potřebnou kombinaci elektrických zásuvek a USB portů.

Nejoblíbenější variantou je PowerCube Extended USB, na které najdete kombinace čtyř klasických zásuvek a dvou USB portů. Růžovou verzi PowerCube Rewirable si oblíbí zejména cestovatelské duše, protože obsahuje čtyři vyměnitelné koncovky.

Cena PowerCube začíná na 319 Kč. Produktovou řadu Remote zakoupíte v setu za 899 Kč, samostatně pak za 729 Kč za zásuvku či 309 Kč za ovladač.

2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře