Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyDo Česka dorazí limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort 35 II

Do Česka dorazí limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort 35 II

Společnost Bose představuje unikátní limitovanou edici legendárních bezdrátových sluchátek QuietComfort 35 II v barvě Rose Gold. Na českém trhu se objeví na přelomu května a června letošního roku, a to pouze ve striktně omezeném množství 100 kusů.

Již sluchátka Bose QuietComfort 35 první generace se stala synonymem kvalitního zvuku a zároveň zpopularizovala technologií aktivního potlačení ruchů okolí s vysokou mírou odhlučnění. Kromě toho bylo oceňováno jejich pohodlné provedení i při celodenním nošení. Druhá generace přišla s dalším vylepšením zvukových vlastností a ještě lepším potlačením okolí.

Kromě toho přibylo na sluchátkách tlačítko, kterým lze buď vyvolat digitálního hlasového asistenta nebo upravovat dle potřeby míru odrušení okolí. Úroveň potlačení lze tímto tlačítkem nastavit ve třech krocích, volitelně lze k tomuto úkonu využít také aplikaci ve smartphonu. Samozřejmostí je vestavěný mikrofon pro handsfree hovory a vestavěná baterie, která zajišťuje nepřetržitý provoz na jedno nabití až po dobu dvaceti hodin.

QuietComfort 35 II jsou zároveň prvním zařízením Bose dostupným v našem regionu, které je navrženo pro využití zvukové rozšířené reality. S pomocí gyroskopického senzoru a chytrého telefonu poznají sluchátka nejen vaší přesnou lokaci, ale také směr, kterým se díváte. Díky tomu vám například navigace může do sluchátek oznámit, že máte zahnout doleva kolem McDonaldu, který je přímo před vámi, nebo přečíst informace o pamětihodnosti, na kterou se právě přirozeně díváte. První aplikace pro operační systém iOS k využití zvukové rozšířené reality jsou již ke stažení a uživatelé si mohou základní možnosti vyzkoušet už nyní.

Dostupnost

Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort 35 II Rose Gold bude dostupná na e-shopu BaSys.cz a v obchodech iWant a iStyle za koncovou doporučenou cenu 8 790 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře