Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyDnes startuje předprodej Xiaomi Redmi 3S s českým LTE

Dnes startuje předprodej Xiaomi Redmi 3S s českým LTE

Společnost Xiaomi dospěla k velkému průlomu v obchodní strategii. Zosobněním této změny jsou modely Redmi 3S a Redmi Note 3, které jsou jako první určeny i pro evropský trh. Dokazují to jak telefony, tak samotná balení těchto modelů. Předprodej globální verze Redmi 3S začíná v e-shopu xiaomimobile.cz právě dnes. Redmi Note 3 bude následovat.

Po velkém letním překvapení – modelu Redmi Note 3 s českými LTE pásmy (800 a 900MHz), tzv. „taiwanské verzi“ je tady vyústění celého příběhu. Dnes od 12 hodin začal v obchodu xiaomimobile.cz předprodej globální verze modelu Redmi 3S. Telefon zvládá česká LTE pásma (včetně 800 a 900 MHz), je plně lokalizován do češtiny a nativně vybaven i službami Googlu. V pondělí 5. září ho v 10 hodin dopoledne bude následovat i globální verze Redmi Note 3. Xiaomimobile.cz současně ukončuje prodej staršího typu Redmi 3s, který české LTE frekvence nepodporoval.

Zásadním zlomem však je, že s touto softwarovou i hardwarovou výbavou přicestuje nyní telefon přímo z výroby. Detailem, který pro znalce a fanoušky Xiaomi definitivně potvrzuje lokalizaci telefonu pro evropský trh je přítomnost evropské nabíječky, kterou dříve dodávali do balení až čeští distributoři.

V e-shopu xiaomimobile.cz lze telefon Redmi 3S LTE (global) předobjednat za cenu 4 999 Kč s DPH (16 GB), respektive 5 999 Kč (32 GB). Na výběr je zlaté, bílo-stříbrné a černé barevné provedení.

559as

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře