Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyDívka se zasekla v kanále, kam ji spadl iPhone. Vysvobodili ji až...

Dívka se zasekla v kanále, kam ji spadl iPhone. Vysvobodili ji až hasiči

Mladá teenagerka z britského Doveru se procházela po ulici, když ji do kanalizace omylem spadl iPhone. Aby ho získala zpět, vlezla do šachty a snažila se telefon sebrat rukama, což se za okamžik ukázalo jako nešťastné rozhodnutí, protože se v otvoru zasekla. Kolemjdoucí lidé nevěřili vlastním očím. Dívku nakonec museli vyprostit hasiči.

„Není to věc, kterou byste viděli denně. Bylo to opravdu divné. Více se starala jak dostat zpět svůj telefon, než jak se dostat ven,“ citoval server The Telegraph Tima Richardse.

Zatímco dívce se až na drobné odřeniny nic nestalo, telefon se zachránit nepodařilo. Mrzet to šestnáctiletou školačku ale dlouho nemuselo.

Díky své nešikovnosti byla Ella-Anne Birchenough pozvána do místní televize, kde dostala nový iPhone. Moderátorům však musela slíbit, že už nikdy nic takového neudělá.

544 ad_131419414 ad_131419413 ad_131419385 51Zdroj: 1 2 3 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře