Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyDisney vydalo plošinovku DuckTales: Remastered pro Android, iOS i WP

Disney vydalo plošinovku DuckTales: Remastered pro Android, iOS i WP

Studio Disney se opět rozhodlo zahrát na nostalgickou vlnu a pro mobily vydalo klasickou konzolovou hru DuckTales: Remastered. Hra byla kompletně renovována, takže ji hyzdí v podstatě jen cenovka. 

DuckTales: Remastered je klasická plošinovka se vším, co k tomu patří. S hlavním hrdinou, strýčkem Skrblíkem se pokusíte proskákat světem plným nebezpečenství v podobě roztodivných nepřátel. K tomu vám pomáhají klasické power-upy a nové životy, které se ovšem v určitých částech hry obnovují. To je asi jediná úlitba modernímu publiku, jinak se ve hře překážkami nešetří.

Zajímavé je, že všichni nepřátelé jsou specifičtí a tak vás vždy překvapí novými pohyby či dovednostmi. Korunu tomu pak nasazují nápadité souboje s bossy, kdy každý má v rukávu nějaké překvapení, které vyžaduje specifický bojový systém. Znáte to asi taky – dvakrát skočit doleva, potom vyčkat na ránu, skočit doprava, dvakrát uhodit a utéct na kraj obrazovky. Pokud je vám tento způsob hraní blízký a hru DuckTales: Remastered jste neodehráli na počítači, kde vyšla už před několika měsíci, můžete se do toho pustit.

Plošinovka DuckTales: Remastered je k dispozici pro Android a iOS. V Google Play a App Store vás aktuálně vyjde na 10 dolarů.

312015-ducktales-remastered-1280x720

nexus2cee_ducktales-2013-09-04-22-20-17-78

[appbox googleplay com.disney.ducktalesremastered_goo]

[appbox appstore 925209077]

[appbox windowsphone 5ac7627c-08d0-42b8-8100-17b3a2c0c5b2]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře