Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyDiskDigger: Způsob jak obnovit smazané soubory v zařízení s Androidem

DiskDigger: Způsob jak obnovit smazané soubory v zařízení s Androidem

Také už jste si někdy z telefonu s Androidem omylem smazali soubory, které jste potřebovali? Řešíte takovou situaci právě teď? Potom vám možná pomůže aplikace DiskDigger! 

DiskDigger je aplikace určená pro rootnutá zařízení s Androidem. Tato aplikace v některých situacích dokáže obnovit velkou spoustu nejrůznějších souborů včetně fotografií, videí atd. Bohužel ani tato aplikace není všemocná. Abyste zvýšili šance na obnovení ztraceného souboru, měli byste revitalizaci provést co nejdříve. Soubor před obnovením nesmí být přepsán jinými soubory a to ani částečně. Pokud se tak stane, soubor bude poškozený a veškeré vaše šance na jeho obnovení jsou pryč.

V Google Play se nachází dvě verze aplikace DiskDigger. Zkušební verze je klasicky zdarma, za tu profesionální potom zaplatíte něco okolo 60 korun. Rozdíl mezi profesionální verzí a verzí zdarma je nasnadě. Profesionální verze vám potenciálně může pomoci s obnovením souborů ve všech dostupných formátech, verze zdarma umí obnovit pouze vybraný formát souborů.

diskdigger

[appbox googleplay com.defianttech.diskdigger]

[appbox googleplay com.defianttech.diskdiggerpro]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře