Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyDíky české aplikaci Callistics budete mít přehled nad výdaji za telefonování

Díky české aplikaci Callistics budete mít přehled nad výdaji za telefonování

Stává se vám často, že přetáhnete volání, přeženete to s SMSkami, nebo s využitými daty a na konci zúčtovacího období zbytečně doplácíte? Nebo naopak šetříte a volné minuty se vám donekonečna přesouvají na další měsíce? S aplikací Callistics už vám tohle nikdy více hrozit nebude. 

Aplikace Callistics sbírá informace o délce vašich hovorů, o počtu odeslaných zpráv a o objemu přenesených dat. Všechny tyto informace pak zobrazuje v přehledných grafech, takže jste v obraze, aniž byste kvůli tomu museli navštěvovat stránky operátora, nebo volat na příslušná místa.

Callistics vám samozřejmě umožní nastavit si zúčtovací období i strop pro volání, odeslané SMS či pro objem dat, na jehož překročení budete upozorněni výstrahou.

Aplikace je navíc vybavená widgetem, který vám o stavu vašeho účtu prozradí všechno potřebné vždy, než se dostanete k samotnému volání, psaní SMSek nebo surfování po internetu. Velmi příjemná je také vnitřní statistika o tom, s kým si nejvíce voláte, či SMSkujete, případně jaké aplikace „žerou“ mobilní data nejvíce. Právě tyto statistiky mohou být prvním krokem na cestě k nižším účtům za telefon.

Callistics je zdarma dostupná pro zařízení s Androidem.

callistics_01

callistics_03

[appbox googleplay cz.mobilesoft.callistics]

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře