Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyDíky aplikaci People Helping People můžete přispět na charitu, aniž byste zaplatili...

Díky aplikaci People Helping People můžete přispět na charitu, aniž byste zaplatili jedinou korunu

Také byste někdy chtěli přispět na dobrou věc, ale váš rodinný rozpočet vám to nedovolí? Ještě není vše ztraceno. Dobrou vůli nyní můžete projevit i zcela bez peněz a to prostřednictvím aplikace People Helping People. Jak to funguje?

Uživatel si v aplikaci může zvolit formu reklamy, která je bodově ohodnocena podle rozsahu, a pak už jen sleduje video, či reklamní banner a to buď průběžně během práce s mobilem, nebo jednorázově.

Výtěžek z reklamy následně putuje na vybranou charitu. V současné době se jedná o National Breast Cancer Foundation – Americká národní nadace pro rakovinu prsu, ale o dalším charitativním programu už v aplikaci hlasují sami přispěvatelé.

Aplikace People Helping People je v současné době dostupná pouze pro platformu Android. Doufejme, že se v budoucnosti rozroste i na další platformy a zapojí se do ní i dalších charitativní organizace včetně těch českých.

Screenshot_2015-01-22-10-07-22

Screenshot_2015-01-22-10-07-27

[appbox googleplay bigshots.people_helping_people]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře