Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyDíky aplikaci GEOFUN ožívá 17. listopad 1989 v mobilních telefonech

Díky aplikaci GEOFUN ožívá 17. listopad 1989 v mobilních telefonech

Tento den je jedním z nejvýznamnějších dní historie naší republiky. Faktem je, že čím dál více lidí neví, co se přesně událo. Sametová revoluce? Pád komunismu? Vznik Občanského fóra? Nějaké demonstrace studentů? Mobilní aplikace GEOFUN se chopila šance ukázat události přímo na místech, kde se udály.

Vývojáři se rozhodli připomenout nám tento výjimečný den naší historie moderním, zajímavým a autentickým způsobem. Do Prahy proto přichází geolokační mobilní aplikace GEOFUN, která nabízí spoustu zábavy, v tomto případě ale i poučení.

Je obecně známé, že nejlepším způsobem, jak GEOFUN poznat, je na vlastní kůži jej vyzkoušet. Jakým způsobem postupovat? Po bezplatném stažení aplikace (pro mobilní telefony s operačními systémy Android a iOS) naleznete úkol nazvaný Sametová Praha a ten si do aplikace nahrajete. Poté je nutné přijít na Národní třídu k památníku 17.11.1989. A tam? To už zažijete sami. Je možné jen zmínit, že uvidíte autentická videa, fotografie a mnoho dalšího.

Připomeneme i jednoho z hlavních aktérů Sametové revoluce, Václava Havla. Jeho roli v revoluci, ale i odlehčení v podobě rozjezdu divadelní kariéry prvního prezidenta České republiky. Zkrátka se máte na co těšit.

V Praze je možno hrát GEOFUN ještě na Karlově mostě a Malé Straně. Co vás čekám tam? Především mnoho zábavy! Navíc je možné vyhrát i cenu v podobě volných vstupenek do Divadla Na zábradlí, které je do hry věnovalo.

[appbox appstore id704555478]

[appbox googleplay cz.wmp.geofun]

156a

 

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře