Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyDICE odhaluje další novinky do Battlefieldu 1. Dočkáme se měsíčních aktualizací a...

DICE odhaluje další novinky do Battlefieldu 1. Dočkáme se měsíčních aktualizací a DLC In The Name Of The Tsar

Vývojářské studio DICE na svém oficiálním webu oznámilo, na co se hráči populární on-line střílečky Battlefield 1 mohou nadcházejících dnech, týdnech a měsících těšit.

„Naším cílem je připravit pro vás za každých okolností v Battlefieldu 1 co nejlepší herní zážitek. Prozatím jsme tak činili prostřednictvím velkých sezónních patchů. Vzhledem k tomu, co všechno máme pro Battlefield 1 v plánu, jsme se rozhodli přejít na systém měsíčních aktualizací. Tato frekvence nám umožní přinášet více vyžádaných změn rychleji než dosud,“ píší vývojáři.

A když už studio zmiňuje aktualizace, tak vězte, že za rohem je velká jarní. Obsahovat bude jednu z nejočekávanějších herní funkcí: čety. Konečně se tedy dočkáme možnosti organizovat s přáteli lépe společné akce a zápasy.

Ještě předtím se však můžeme těšit na květnový update, zaměřený na drobné opravy a lepší běh Battlefieldu 1. Mimo jiné vývojáři počítají se zefektivněním průběhu hraní a lepším balancováním týmů pro jednotlivé hry, což se týká zejména režimu Operations. Tým DICE také pracuje na úpravách programu pronájmu serverů.

O budoucnosti Battlefieldu 1 nelze samozřejmě hovořit bez zmínky o chystaných rozšiřujících balíčcích. Tím prvním bude In The Name Of The Tsar, který nás zavede na východní frontu, kde se zapojíme do bojů po boku ruské armády a zažijeme brutální podmínky krutých bitev uprostřed ruské zimy.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře