Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyDexter: The Game 2 ? ?Drž se dál ode mě. Nebo poznáš...

Dexter: The Game 2 ? ?Drž se dál ode mě. Nebo poznáš monstrum?

Na jednu stranu starostlivý a sympatický chlapík pracující u metropolitní policie v Miami, a na stranu druhou chladnokrevný zabiják. Pokračování Dexter: The Game zaujme hlavně fanoušky populárního seriálu. Lineární jednoduchá linka z jedničky je naštěstí ta tam. Nový díl nabízí otevřený svět.

Dexter, který pod maskou ukrývá temného pasažéra, nyní stopuje své budoucí oběti po miamských ulicích. Zatímco uspokojujete jeho nezvyklého koníčka, zabíjení lidí, hra generuje další cíle.

Jeho adoptivní otec Harry ho naučil, že smí zabíjet jen ty, kteří si to zaslouží, to znamená ostatní vrahy, kterým se podařilo vyhnout tradičnímu systému zákonů. A že jich v Mami není málo.

?Znáte mě? Tak to asi ležíte na stole!?

Hlas hlavnímu protagonistovi druhého dílu znovu propůjčil Michael C. Hall, který hraje Dextera ve stejnojmenném seriálu. Dexter: The Game 2 podporuje službu Game Center, kde můžete porovnávat dosažené skóre s ostatními hráči. Při projížďce v Dexterově autě pak můžete poslouchat skladby z vaší knihovny iTunes.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Dexter the Game 2/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře