Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyDeus Ex: The Fall konečně vychází i pro Android

Deus Ex: The Fall konečně vychází i pro Android

V nové hře si zahrajete za Bena Saxona, bývalého britského člena jednotek SAS, který podstoupil augmentaci a rozhodl se zjistit pravdu o svém bývalém zaměstnavateli. Deus Ex: The Fall má velikost 862 MB a vyjde vás na necelých 199 korun.

Futuristického RPG si konečně mohou užít i pařani na Androidu. Příběh hry se odehrává v roce 2027 a v kůži bývalého vojáka Bena Saxona se pustíte do pátrání po zmizelém Neuropozinu – droze, kterou všichni Augmenti, včetně hlavního hrdiny, potřebují k přežití.

Samozřejmostí je přizpůsobené ovládání pro dotykové obrazovky, aby byla hratelnost na smartphonech a tabletech co nejlepší. Očekávat můžete také mix starých a nových augmentací, stejně jako Smart Vision, jenž vám umožní vidět skrz zdi.

Deus Ex: The Fall můžete hrát stylem a la Rambo, anebo si zvolte cestu tichošlápka, a kolem protivníků se pokuste nepozorovaně proklouznout.

Hra vyšla v létě minulého roku jako první na platformu iOS. Teď, s menším zpožděním, už je konečně dostupná i pro Android.

[appbox googleplay com.squareenix.dxm]

[appbox appstore id633443676]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře