Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyDatart prodává produkty Apple z charitativní edice (PRODUCT) RED

Datart prodává produkty Apple z charitativní edice (PRODUCT) RED

Červený iPhone 7 a 7 Plus, hodinky Apple Watch s červeným náramkem, červené kožené nebo silikonové pouzdro na iPhone SE a iPad – všechny tyto produkty pocházejí ze speciální edice (PRODUCT)RED. A všechny můžete zakoupit v Datartu. Jejich nákupem přispějete na boj proti AIDS.

Logo (PRODUCT) RED si pronajímají velké světové firmy jako je Coca Cola, Converse, Armani, Starbucks nebo právě Apple a z prodeje produktů poskytují prostředky pro boj se zákeřnou nemocí. Spoluzakladatelem konceptu (PRODUCT) RED je slavný zpěvák skupiny U2 Bono Vox. Od založení projekt vybral na boj se zákeřnou nemocí již více než 12 miliard korun.

„O výrobky Apple v červené barvě s logem (PRODUCT) RED je velký zájem a velmi rychle se vyprodávají. Datart proto produkty neustále doplňuje, jakmile je dostane od dodavatelů. Největší zájem je o pouzdra na iPhony a na tablety iPad Air,“ říká Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu.

V nabídce Datartu naleznete tyto výrobky Apple (PRODUCT) RED:

Apple iPhone 7 128 GB ( 22 989 Kč)
Ochranný kožený kryt pro iPhone 7 (1 290 Kč)
Ochranné kožené pouzdro pro iPhone SE/5/5s (990 Kč)
Pouzdro na iPad Air (1 099 Kč)
Apple Watch (13 989 Kč)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře