Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyDalším smartphonem s Androidem 9 Pie je Nokia 5.1

Dalším smartphonem s Androidem 9 Pie je Nokia 5.1

Společnost HMD Global oznámila na Twitteru dostupnost aktualizace s Androidem 9 Pie pro svůj chytrý telefon Nokia 5.1, který se prodává také v České republice a na Slovensku.

Android Pie přináší uživatelům možnost většího přizpůsobení prostředí a celkově pohodlnější zážitek z každodenního používání telefonu. Aktualizace nabízí rovněž nejnovější bezpečnostní záplaty z prosince a vylepšenou výdrž baterie díky funkci Adaptive Battery, která využívá hloubkové učení k analýze využití kapacity akumulátoru u nejdůležitějších aplikací. Součástí updatu je také funkce App Actions, která napomáhá k rychlejšímu použití telefonu předpovídáním dalšího kroku a zobrazením uživateli doporučené akce.

Aktualizace s devítkovým Androidem má velikost 1,2 gigabajtu a pro ověření její dostupnosti zamiřte do nastavení vašeho telefonu.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře