Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyDalší střípky o chystaných smartphonech Huawei P30 a P30 Pro

Další střípky o chystaných smartphonech Huawei P30 a P30 Pro

Necelé dva týdny před oficiální premiérou se na web dostávají další informace o chytrých telefonech Huawei P30 a P30 Pro. Nejnovější zprávy se týkají kapacity operační paměti a velikosti interního úložiště obou nových modelů.

Podle dobře informovaného serveru GSMArena nabídne Huawei P30 v závislosti na zvolené konfiguraci 6 GB nebo 8 GB RAM. Společným jmenovatelem pro obě varianty bude 128GB paměti pro data a operační systém Android Pie. Huawei P30 Pro má dostat 8 GB RAM a 128GB nebo 256GB úložiště.

Od obou smartphonů můžeme samozřejmě čekat i vysoký výkon, který zajistí čipová sada Kirin 980, a také vylepšený audio systém, jak odhalila nedávno videopozvánka Huawei.

Mezi největší přednosti nových telefonů však bude patřit fotoaparát. U provedení P30 Pro má navíc být přítomen i snímač umožňující bezztrátové přiblížení (zoom) nevídané kvality.

Zdroj

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře