Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkyDalší obět koronaviru. Vývojářská akce Google I/O se letos neuskuteční

Další obět koronaviru. Vývojářská akce Google I/O se letos neuskuteční

Letošní ročník vývojářské konference Google I/O se neuskuteční. Důvodem jsou obavy z nemoci zvané Covid-19, která se šíří po celém světě a na svědomí má již tisíce obětí a desetitisíce nakažených.

Epidemie koronaviru dál komplikuje pořádání technologických akcí po celém světě. Poté, co byl zrušen veletrh Mobile World Congress a nedávno i konference F8, došlo nyní na událost Google I/O. Americká společnost Google by nebyla schopna zajistit bezpečnost účastníků vývojářské konference před koronavirem a tak raději akci zrušila.

Nejnovější ročník Google I/O se měl letos odehrát v amfiteátru Shoreline v Mountain View, a to mezi 12. a14. květnem. Na akci mělo dojít k podrobnějšímu představení nového Androidu 11 a prezentaci různých vylepšení u stávajících služeb společnosti. O žádnou z novinek ale zcela jistě nepřijdeme, podobně jako Facebook i Google je odhalí jinou formou, například na YouTubu či sociálních sítích.

Zdroj

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře