Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyCyberpunk 2077 si zahrajete i v multiplayeru, oznámilo studio CD Projekt RED

Cyberpunk 2077 si zahrajete i v multiplayeru, oznámilo studio CD Projekt RED

Dlouho očekávaný steampunkový Cyberpunk 2077 od tvůrců Zaklínače 3, který vyjde příští rok na jaře, bude podporovat režim pro více hráčů, čili multiplayer. Důležitou informaci uveřejnil server WindowsCentral.

Na hře, kterou mnozí označují za splněný sen všech fanoušků žánru sci-fi, pracují nyní tři týmy, z nichž jeden má na starosti právě multiplayer. Pro polský web The Bankier to uvedl ředitel studia CD Projekt RED Adam Kiciński s tím, že režim pro více hráčů má pod palcem studio ve Vratislavi se zhruba čtyřiceti zaměstnanci.

Cyberpunk 2077 je jednou z nejočekávanějších her posledních let. Titulu se v obchodech dočkáme 16. dubna 2020, kdy dorazí na konzole Xbox One a PlayStation 4 a také na počítače.

Hru v Česku vydá společnost Comgad a skvělou zprávou je, že na všech platformách nebudou chybět české titulky. To potěší především všechny ty, kteří neumějí anglicky.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře