Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyCyberpunk 2077 odložen. Očekávané sci-fi RPG vyjde až v září

Cyberpunk 2077 odložen. Očekávané sci-fi RPG vyjde až v září

Dlouho očekávaný steampunkový Cyberpunk 2077 od tvůrců Zaklínače 3 bohužel nevyjde v původně stanoveném termínu, tedy 16. dubna. Studio CD Projekt Red čerstvě oznámilo odložení až na září letošního roku.

„Aktuálně jsme ve fázi, kdy je hra hotova a hratelná, ale stále na ní ještě potřebujeme zapracovat,“ přiznal spoluzakladatel studia CD Projekt Red Marcin Iwiński a šéf studia Adam Badowski. Město Night City je prý obrovské – plné příběhů a míst k navštívení. A právě kvůli obrovskému měřítku a vzájemné provázanosti vývojáři potřebují více času, aby hru pořádně otestovali, opravili a vyladili. Studio slibuje, že v následujících měsících bude informovat o tom, jak práce na Cyberpunku 2077 pokračují.

Odklad nejočekávanější hry letošního roku samozřejmě zamrzí, na druhou stranu se vývojářům nelze divit, že chtějí svůj titul odladit k dokonalosti a předejít tak tomu, aby hráče zklamali různými bugy a nedotaženostmi.

Cyberpunk 2077 nově vychází 17. září na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Již dříve byly potvrzeny české titulky.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře