Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyCut the Rope 2 pro Android je zdarma, ale celkový dojem kazí...

Cut the Rope 2 pro Android je zdarma, ale celkový dojem kazí reklamy

První díl patřil k nejpopulárnějším hrám a tak nebylo překvapením, že si pro nás vývojáři připravili jeho pokračování. To bylo zpočátku dostupné pouze pro iOS, ale včerejším dnem se to konečně změnilo a Cut the Rope 2 si do svých smartphonů mohou stáhnout i androiďáci.

V pokračování úspěšné puzzle hry je vaším úkolem dostat cukrovinky do úst roztomilé příšerky jménem Om Nom dříve, než je snědí pavouci a přitom posbírat co nejvíce hvězdiček.

Znovu budete přesekávat lana, práskat balónky, používat přísavky a těšit se můžete i na nové mechanismy a více interaktivní prostředí. Nenasytný zelený hrdina tentokrát nezůstal na plnění úkolů osamocen, ale přibyli mu další kamarádi s unikátními schopnostmi.

Cut The Rope 2 pro Android nestojí ani korunu, na rozdíl od iOS verze, za kterou zaplatíte zhruba 20 korun. Ve hře najdete ale velké množství otravných reklam, které hraní docela hodně znepříjemní.

[appbox googleplay com.zeptolab.ctr2.f2p.google]

[appbox appstore id681814050]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře