Úterý, 28 června, 2022
DomůNovinkyCut the Rope 2 pro Android je zdarma, ale celkový dojem kazí...

Cut the Rope 2 pro Android je zdarma, ale celkový dojem kazí reklamy

První díl patřil k nejpopulárnějším hrám a tak nebylo překvapením, že si pro nás vývojáři připravili jeho pokračování. To bylo zpočátku dostupné pouze pro iOS, ale včerejším dnem se to konečně změnilo a Cut the Rope 2 si do svých smartphonů mohou stáhnout i androiďáci.

V pokračování úspěšné puzzle hry je vaším úkolem dostat cukrovinky do úst roztomilé příšerky jménem Om Nom dříve, než je snědí pavouci a přitom posbírat co nejvíce hvězdiček.

Znovu budete přesekávat lana, práskat balónky, používat přísavky a těšit se můžete i na nové mechanismy a více interaktivní prostředí. Nenasytný zelený hrdina tentokrát nezůstal na plnění úkolů osamocen, ale přibyli mu další kamarádi s unikátními schopnostmi.

Cut The Rope 2 pro Android nestojí ani korunu, na rozdíl od iOS verze, za kterou zaplatíte zhruba 20 korun. Ve hře najdete ale velké množství otravných reklam, které hraní docela hodně znepříjemní.

Cut the Rope 2
Cut the Rope 2
Vývojář: ZeptoLab
Cena: Zdarma
‎Cut the Rope 2
‎Cut the Rope 2
Vývojář: ZeptoLab UK Limited
Cena: 49,00 Kč+

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře