Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyCut the Rope: Magic je pokračování legendární hry plné kouzel

Cut the Rope: Magic je pokračování legendární hry plné kouzel

Populární mobilní hra Cut the Rope se dočkala dalšího dílu, který má podnázev „Magic“. Malý hlavní hrdina Om Nom se v něm vydává do světa knihy kouzel, kde od zákeřného pavoučího čaroděje musí získat nazpět všechny ukradené cukrovinky.

Mobilní hry jsou stále populárnější a hodně se daří především titulům, které mohou hrát prostě všichni. Kromě veleznámých Angry Birds je velkým hitem také Cut the Rope. První díl této hry vyšel už před pěti roky. Ten poslední pak tuto středu a vývojáři slibují, že se u něj budeme parádně bavit.

Cut the Rope Magic přináší stovku nádherně zpracovaných levelů a nové herní mechanismy. Aby nás sekání lan po chvíli neomrzelo, může se nenasyta Om Nom proměnit do pěti různých příšerek, které nám usnadní dokončení jednotlivých úrovní.

V cestě za vytouženými sladkostmi si však nebudeme muset poradit jen s chytře poskládanými levely, ale v cestě nám bude stát také zákeřný čaroděj.

3 1 2

Nová hra ruského studia ZeptoLab je dostupná pro Android a iOS. Pro Android je ke stažení zcela zdarma, verze pro iPhony vás vyjde na 0,99 eur.

[appbox appstore id1044677336]

[appbox googleplay com.zeptolab.ctrm.free.google]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře