V ČR se začal prodávat vymazlený Huawei Mate 9 Pro


V ČR se začal prodávat vymazlený Huawei Mate 9 Pro

Po zhruba šesti měsících od uvedení v Číně se špičkově vybavený smartphone Huawei Mate 9 Pro se zakřiveným displejem dostává i na pulty tuzemských obchodů.

Huawei Mate 9 Pro si bere to nejlepší z luxusní edice Porsche Design, avšak cenovkou se dost podobá „základnímu“ modelu Mate 9. Ve výbavě zařízení najdeme 5,5palcový QHD displej (2 560 × 1 440 px), který je zakřivený, což působí velmi elegantně. O výkon se stará procesor Kirin 960, jemuž sekunduje nadstandardní 6 GB operační paměti. Samozřejmostí je i přítomnost duálního snímače s certifikací od značky Leica. Shodné s modelem Porsche Design je pak také umístění čtečky otisků prstů, která se nachází pod displejem a ne na zadní straně, jako je tomu u klasické „flatové“ verze Matu 9.

Chytrý telefon Huawei Mate 9 Pro je v ČR dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 22 999 Kč v barvě Titanium Gray a v dual SIM verzi.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.