Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyCo všechno si Vodafone připravil pro návštěvníky letošního karlovarského festivalu?

Co všechno si Vodafone připravil pro návštěvníky letošního karlovarského festivalu?

Vodafone je již podeváté jedním z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a letošní ročník odstartuje hvězdnou Vodafone Star Party na Vřídelní kolonádě. Ani tento rok nebude chybět oblíbená Vodafone pláž s bezplatnou LTE WiFi sítí. Operátor všem nabízí také aplikaci Vodafone KVIFF Guide 2015 s kompletním programem festivalu a možností rezervace lístků prostřednictvím chytrého zařízení.

Vodafone pláž je každoročně vyhledávaným místem odpočinku mezi filmovými projekcemi. Návštěvníci zde mohou zdarma surfovat na rychlém LTE internetu, pořídit si selfie u fotostěny, zaplavat si nebo soupeřit s ostatními v závodech na lodích. Obří zahajovací večírek Vodafone Star Night tento pátek od 22:30 bude v režii francouzského DJ Uppermost a zástupců českého Radia Wave. Vstupenkou na akci na Vřídelní kolonádě je červená rtěnka na rtech nebo motýlek na krku.

Centrem pláže bude Vodafone maják, kde operátor nabídne k vyzkoušení a zapůjčení telefony a tablety s LTE, soutěže o atraktivní ceny a automat na výhry. Všichni zákazníci Vodafonu zde získají bezplatné navýšení datového limitu. Dopravu po Karlových Varech zajistí červené Velotrixy. Jejich součástí je tablet s oficiální rezervační aplikací KVIFF Guide a brožurka se soutěžním kvízem. Za vyplněný kvíz dostanou účastníci festivalu minci do automatu na výhry.

Mobile World Congress 2015

Pro filmové nadšence má Vodafone připravenou aplikaci KVIFF Guide 2015, která nabídne všechny podstatné informace od programu kinosálů přes podrobnosti o doprovodném programu až po mapku prostoru. Vstupenky na projekce lze rezervovat skrze aplikaci nebo SMS. KVIFF Guide je ke stažení pro Android, iOS a Windows Phone.

Na své si přijdou také fanoušci rostoucí sociální platformy Periscope, která nově představila zpětné přehrávání starších přenosů. Vodafone přes ni bude streamovat živé videoreportáže, záběry z Vodafone akcí, krátké rozhovory s celebritami nebo soutěže.

[appbox windowsphone e7c4bd6c-66a8-44c1-954c-aba0bf3ea736]

[appbox appstore id377014174]

[appbox googleplay cz.motion.kviff]

screen568x568 screen568x568 (1) screen568x568 (2) screen568x568 (3)

Zdroj: Vodafone TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře