Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyClone Magic je zajímavá aplikace pro iOS na vkládání klonů do fotek

Clone Magic je zajímavá aplikace pro iOS na vkládání klonů do fotek

Aplikací na úpravu fotografií do App Store každodenně přibývají desítky nových kousků. Jen málokterá z nich je ovšem tak originální, jako Clone Magic. Tato aplikace vám umožní vkládat do fotek lidské klony. 

Efekt, kdy se na vás z fotografie dívá hned několik klonů jednoho a toho samého člověka a to nejlépe v nejrůznějších, s okolím fotografie korespondujících pozicích, je velmi oblíbený. A není se čemu divit. Právě takový efekt dokáže rozzářit fotografii lépe, nežli jakýkoliv filtr, či další pokročilé úpravy.

Clone Magic, který vám vkládání klonů umožní, je přitom velmi jednoduchý na ovládání. Podobně, jako v aplikaci Lory Stripes, v něm můžete objekty, respektive klony velmi jednoduše oddělit od okolí, naštelovat do nové fotografie a následně zahladit tak, aby ostatní lidé nic nepoznali. Díky tomu dobře vypadající koláž dokáže vytvořit i výtvarně méně zdatný člověk, což je jedině dobře.

Aplikace Clone Magic je k dispozici pro platformu iOS. Z App Store si ji můžete stáhnout za 1,99 eur.

screen568x568 (1)

[appbox appstore 647554947]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře