Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyClientBook: Šikovný správce klientů pro podnikatele

ClientBook: Šikovný správce klientů pro podnikatele

ClientBook je internetový správce zákazníků, který se snaží usnadnit podnikatelům jejich práci. Umožňuje přidávání klientů, sjednávání schůzek a událostí, tvorbu vlastních dotazníků na základě kterých je možné následně filtrovat cílené klienty a rozesílat jim hromadné sdělení.

Pro kompletní používání ClienBooku stačí opravdu málo, nejprve je nutné si zdarma vytvořit účet, dále si vytvořit zajímavý dotazník a nakonec jen přidávat klienty a udržovat si o nich aktuální informace.

ClientBook je vhodný pro podnikatele, kteří mají stálé zákazníky a chtějí jim na oplátku za věrnost dopřát nějaké výhodné akce či slevy. Dále pro ty kteří mají denně spoustu schůzek a musí myslet na plno věcí dopředu, v tomto ohledu je ClientBook dobrý „notifikátor“, který vás „nenechá na holičkách“ a na vše Vás včas upozorní.

3 1 2

Příklad použití v praxi: Jan Novák je úspěšný automechanik, který má spoustu věrných zákazníků. Nyní se rozhodl jim na oplátku nabídnout nějaké výhody, založil si účet na ClientBooku a vytvořil si dotazník s názvem „Zákaznický dotazník“ a do něho přidal otázky typu: „Značka vozidla“, „Rok výroby“, atp. Poté začal postupně přidávat své zákazníky.

Když už měl ve svém systému přidáno skoro 70 zákazníků, přišla nabídka na koupi autodílu v akci pouze na vozidla značky Volkswagen. Jan si sedl k počítači a nechal si vypsat pouze ty zákazníky, kteří vlastní vozidlo značky Volkswagen a všem těmto zákazníkům rozeslal SMS s nabídkou na levnější autodíly jejich vozidla. Poté jen sledoval kolik zákazníků sleva nadchla.

Z Google Play si můžete ClientBook stáhnout zdarma

[appbox googleplay www.clientbook.cz]

8 57

6

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře