Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyČínská firma Xiaomi představila jeden z nejlepších smartphonů světa. Podívejte se na...

Čínská firma Xiaomi představila jeden z nejlepších smartphonů světa. Podívejte se na záznam tiskové konference

Do povědomí se čínská firma Xiaomi, která prodává špičkové telefony za cenu nákladů, dostala v poslední době zejména ve spojení s Googlem, když najala Huga Barru, bývalého viceprezidenta pro produktový management Androidu, aby ji pomohl s expanzí i na trhy mimo Čínu, kde chce prorazit nejen s novým modelem Mi3.

Nový špičkový telefon z produkce Xiaomi, jenž byl oficiálně představen v minulých dnech, dostal do vínku pětilapcový Full HD displej, výkonný procesor (buď Tegru 4 nebo Snapdragon 800), a i hodně slušný fotoaparát s rozlišením třináct megapixelů se schopností záznamu Full HD videa.

Smartphone bude v prodeji v několika barevných variantách a s uživatelskou pamětí v kapacitě 16 GB, nebo 64 GB, bez možnosti dalšího rozšíření.

Na představení bezvadně vybaveného Xiaomi Mi3 se nyní můžete podívat ze záznamu. Čínská firma nahrála totiž na YouTube video z tiskové konference, kde se kromě Hugo Barry objevil krátce také generální ředitel nVidie Jen-Hsun Huang.

Zdroj: AndroidCentral

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Telefony Xiaomi jsou mimoradne kvalitne zpracovane a rovnez se radi mezi to nejlepsi, co lze poridit. Kdyz prihledneme k temer polovicnim cenam oproti konkurenci, jsou modely Mi2A/Mi2/Mi2S a Red Rice nejlepsi volbou pro lidi, kteri chteji mit nejvykonnejsi mobil s velmi kompaktnimi rozmery.

    Pokud nekoho telefony zn. Xiaomi zaujaly a premysli nad jejich koupi jako autor recenze, muzete mi napsat na: xiaomi@hush.com

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře