Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyV Číně si nové iPhony 6 za pouhých šest hodin objednal milion...

V Číně si nové iPhony 6 za pouhých šest hodin objednal milion lidí

Nové iPhony se v Číně ještě neprodávají, v předobjednávkách však lámou rekordy. Zájem lidí je obrovský. Tři největší operátoři hlásí jeden milion rezervací za šest hodin.

Předobjednávky spustili mobilní operátoři China Mobile, China Telecon a China Unicom v pátek. Zájem o nové telefony Applu je na čínském trhu ve skutečnosti ale mnohem větší než milion evidovaných objednávek.

V pátek začalo přijímat předobjednávky také více než šest tisíc autorizovaných prodejců. Server JingDong, který spustil svůj systém předobjednávek už v předchozím týdnu, ohlásil dokonce devět milionů rezervací, přičemž o oba modely byl prý mezi lidmi zhruba stejný zájem.

V nejlidnatější zemi světa se nové iPhony 6 a iPhony 6 Plus začnou oficiálně prodávat 17. října. Vše přitom nasvědčuje tomu, že Apple bude moct hovořit o zatím nejúspěšnějším debutu iPhonů na čínském trhu.

10734-3085-141010-China_AS-l

 

Zdroj: MacRumors

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře