Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyChytrý kartáček vám pomůže vyzrát na čištění zubů

Chytrý kartáček vám pomůže vyzrát na čištění zubů

Čištění zubů může být zábava. Alespoň si to myslí zástupci firmy Procter & Gambl, která se chystá uvést do prodeje svůj první chytrý kartáček. Ten se dokáže spárovat s chytrým telefonem a po nainstalování obslužného softwaru umí i poradit, jak se v čištění zubů zdokonalit.

Novinka, která se bude prodávat pod značkou Oral-B, se na první pohled nijak výrazně neliší od obyčejných elektrických kartáčků.

Její výjimečnost spočívá v tom, že po instalaci speciální aplikace a spárování se s telefonem, nabídne svému majiteli detailní přehled statistik čistění zubů a nejen to! Pokud zjistí, že něco děláte opravdu špatně, například, když na zuby příliš tlačíte, dá vám okamžitě vědět – v reálném čase.

Inteligentní kartáček chystá společnost Oral-B uvést na pulty za několik týdnů. Cena je stanovena na 220 eur, v přepoču 6000 korun. Představení proběhne na veletrhu MWC v Barceloně.

Zdroj: Slashgear

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře