Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyChytré známky tag4pet pro domácí mazlíčky v prodeji

Chytré známky tag4pet pro domácí mazlíčky v prodeji

Na český trh vstoupily unikátní chytré známky tag4pet s NFC technologií. Nejenže pomohou ke snadnému nalezení vašeho psa, kočky či jiného domácího mazlíčka, ale spojují také zvíře a jeho majitele s veterinářem. Díky mnoha barevným variantám a dvěma velikostem jsou navíc elegantním módním doplňkem na obojek každého mazlíčka.

Chytré NFC a QR známky tag4pet jsou moderní inovací a jednoduchou alternativou k čipování. Jsou určené pro psy, kočky, ale i koně a jiná zvířata. Umísťují se na obojek nebo na ohlávku a naskenují se pomocí chytrého zařízení (smartphone či tablet) s připojením na internet.

Známky se prodávají ve více než 76 kamenných prodejnách, e-shopech a u veterinářů po celé České republice. Kompletní seznam prodejních míst včetně mapy naleznete na internetových stránkách http://tag4pet.com/.

Alena Smolíková

Prodejní balení - Charm miniBarevné varianty Prodejní balení - Charm

Zdroj: TZ  tag4pet

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře