Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyChytré vložky do bot, které i zahřejí, jdou do prodeje

Chytré vložky do bot, které i zahřejí, jdou do prodeje

Zanedlouho budou k mání inteligentní vložky do bot, které změří přesně na krok vzdálenost, kterou ujdete, a když budete chtít, tak vám i zatopí. Regulovat teplotu bude možné pouhým ťuknutím na displej chytrého telefonu.

Podrážky francouzské společnosti Digitsole dokážou hřát šest až devět hodin, tři hodiny se ale přes microUSB musejí nabíjet (konektor je umístěn na patě). Výhřevnost vložek lze ovládat přes mobilní aplikaci, kde si můžete individuálně nastavit teplotu, zařízení umožňuje až 40 °C. Pokud teplota v botě klesne pod nastavenou hodnotu, vestavěný termostat sepne a teplotu vrátí na přednastavenou úroveň.

Chytré vložky nejenže udrží chodidla v teple, ale také podají informace o překonané vzdálenosti, o rychlosti, o své pozici, o nadmořské výšce či o spálených kaloriích.

Komunikaci zařízení (telefonu a vložek) zajišťuje datové rozhraní Bluetooth 4.0. Aplikace bude dostupná pro platformy Android a iOS. Podpora pro další systémy je v tuto chvíli nejistá.

K prvním zájemcům se chytré vložky Digistole dostanou příští měsíc za cenu 200 dolarů. Pro Evropu údajně platí cenovka 150 eur (zhruba 4 200 Kč).

34

5 66 1

Zdroj: 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře